Apsilankykite Liramta baldų el. parduotuvėje

www.liramtabaldai.lt

Išskirtinio dizaino itališki Nnardi lauko baldai

Liramta.lt > Naujienos > Naujienos > Išskirtinio dizaino itališki Nnardi lauko baldai

Išskirtinio dizaino itališki Nnardi lauko baldai

26 kovo, 2018 | Naujienos

Atėjus vasarai namai išsiplečia į naujas erdves – tiek terasa, tiek sodas tampa kasdienio gyvenimo dalimi, kur yra šnekučiuojamasi su svečiais, pietaujama, ilsimasi ar tiesiog leidžiamas laikas su šeima. Lauko baldų pasirinkimas, jų stilius bei spalva tampa toks pat svarbus kaip ir vidaus interjeras, kadangi jis atspindi šeimininkų skonį ir gyvenimo būdą. Liramta džiaugiasi galėdama pasiūlyti italų gamintojo Nnardi produkciją, pasižyminčia išskirtiniu stiliumi bei kokybe.

Nnardi įmonė projektuoja ir gamina aukščiausios kokybės lauko baldus skirtus įvairioms aplinkoms bei stiliams, siekdama  užtikrinti kokybišką klientų poilsį. Visa tai įgyvendinti padeda 100% Italijoje pagaminta produkcija. Šių lauko baldų kolekcijų sėkmę lemia įvairių stilių mišinys, kuris reikalauja nuolatinių tyrimų ir technologinių naujovių taip užtikrindamas išskirtines produkto savybes. Šie lauko baldai gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurių apdirbimo metu naudojamos specialios dažymo bei apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių technologijos. Tai lemia, jog produkto spalva išlieka nepakitusi ir ryški net jei produktą ilgą laiką veikia žalingas aplinkos poveikis. Taip pat, šie produktai yra lengvi, lengvai valomi ir transportuojami.

Lauko baldai gaminami iš polipropileno, termoplastinės dervos, kurios yra aukščiausios kokybės ir derinamos su kitomis medžiagomis, tokiomis kaip aliuminiu, sintetiniu audiniu ir stiklu. Bendrovės žinios ir pastovus technologinis tobulinimas kartu su dizainerio Raffaello Galiotto kūrybine ranka prisideda prie kasmetinių stalų, kėdžių, fotelių, ir daugelio kitų kūrinių sukūrimo. Verta pastebėti, kad sodo ir profesionalaus sektoriaus kolekcijos taip pat puikiai derina stiliaus poveikį ir funkcionalumą.

Kviečiame išsirinkti Jums patinkantį itališką baldą Liramta internetinėje parduotuvėje www.liramtabaldai.lt

Dalintis šiuo įrašu: